







Sold
out
out
Aplica de Tavan Model DM60310-2, 2 X Bec LED GX53, 3 Tipuri De Lumina, 24W, Negru/Auriu
Produse recomandate
Sku: 51926
28 oameni se uita acum la acest produs
Out of stock
Email when stock available
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 499,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
Specificații tehnice:
| Tip produs: | Aplica |
| Număr surse de iluminare: | 2 |
| Tip bec: | LED GX53 (2 x 12W) |
| Tip întrerupător: | Clasic |
| Material: | Metal + ABS |
| Culoare: | Negru/Auriu |
| Tip lumină: | Rece, Neutra, Calda |
| Intensitate reglabilă: | Nu |
| Dimensiuni: | Ø320 x 175 x 100 mm |
| Putere totală: | 24W (2 x 12W) |
| Alimentare: | 220V – 240V |
| Indice redare culoare (CRI): | RA > 90 |
| Montaj: | Aplicat |
| Grad protecție: | IP20 (doar pentru interior) |
| Durată funcționare: | >20.000h (în funcție de becuri) |
| Garanție: | 2 ANI |
Pachetul conține:
- 1 x Aplica de Tavan
- 2 x Bec GX53
- 1 x Sistem prindere
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Aplica LED Elegantă pentru Tavan, Design Clasic – Iluminare de 30W pentru Atmosferă Modernă și Elegantă
Out of stock
Veioza LED Modernă, Cu Design Exclusivist Și Model Ondulat – Un Accent De Lux Pentru Dormitoare Sau Spații De Living
Out of stock
Lustră LED Dimabilă de Lux cu Telecomandă și Funcții Inteligente, DM-MD 3717 GD – Ideală pentru Iluminat Modern și Spații Elegante
Out of stock
Spot LED Rotund, Lumină Rece 6000K, 5W, Negru – Design Incastrabil pentru Iluminat Modern
Out of stock
Spot LED Premium de Fațadă Bidirecțional, Negru – Iluminare Contemporană pentru Spații Exterioare Elegante
Out of stock
Proiector LED Puternic 50W, Lumină Rece și IP65, Gri – O Alegere Premium pentru Iluminat Exterior Eficient și Elegant
Out of stock
Aplica LED de Lux pentru Baie cu 3 Faze de Iluminare – Perfectă pentru Iluminat Personalizat și Spații Stilate
Out of stock
Proiector LED 150W, Cu Panou Solar Și Telecomandă – Iluminare Durabilă Și Puternică Pentru Grădini Și Curți
Out of stock
Lustră LED de Lux, Design Circular cu Iluminare Eficientă și Control prin Telecomandă – Ideală pentru Spații Elegante
Out of stock
Lustră LED Modernă Cromată cu Control prin Telefon, Design Elegant, 60x60cm, 80W – Iluminat Premium pentru Interior, DM 5p Cr
Out of stock
Aplica LED Premium de Fațadă DM10, Negru – Iluminare Modernă și Durabilă pentru Fațade de Lux
Out of stock
Proiector LED 50W, Cu Panou Solar Și Telecomandă – Iluminare Modernă Și Durabilă Pentru Spații Exterioare.
Out of stock
Proiector LED 300W, Cu Panou Solar Și Telecomandă – Iluminare Puternică Și Economică Pentru Spații Exterioare
Out of stock
Aplica Vintage De Perete, Detalii Din Lemn, Negru – Iluminare Calduroasă Și Raffinată, Perfectă Pentru Crearea Atmosferei Intime
Out of stock
Aplica LED Premium DM901, Negru – Iluminat Exterior Modern și Durabil pentru Grădini și Terase
Out of stock
Lustră LED Elegantă Cu Control Prin Telecomandă – Design Circular Perfect Pentru Spații Contemporane
Out of stock
Lampă Solară LED Elegantă 400W Negru – Soluție Modernă pentru Iluminatul Exterior
Out of stock
Proiector LED de Lux 30W, Lumină Rece și IP65 – O Alegere Premium pentru Iluminat Exterior Rafinant
Out of stock
Lustră LED de Lux, Design Multifuncțional, Alb – Ideală pentru Iluminat Modern și Spații Elegante
Out of stock
Proiector LED 500W, Cu Panou Solar Și Telecomandă – Ideal Pentru Spații Exterioare Mari, Oferind Iluminare Puternică Și Confort De Utilizare
Out of stock
Lustră LED Elegantă de Lux, Design cu Cristale, DM 7106-550GD – Iluminare Modernă și Rafinat pentru Camere de Lux
Out of stock
Spot LED Auriu, 7W, Lumină Rece 6000K, Rotund – Soluție Incastrabilă pentru Iluminat de Calitate
Out of stock
Spot LED Maro, 7W, Lumină Rece 6000K, Rotund – Soluție Incastrabilă pentru Iluminat Interior
Out of stock
Proiector LED cu Senzor de Mișcare 30W, Lumină Rece și IP65 – O Alegere Premium pentru Iluminat Exterior Durabil și Automat
Out of stock
Lustră LED Premium DM 7106-550CH – Iluminare Modernă și Elegantă pentru Spații Interioare de Lux
Out of stock
Lustră Rusticǎ de Lux cu Detalii din Lemn și Frânghie, 4 Surse de Iluminare, DM 4S E27 – Ideală pentru Spații Elegante și Atmosferă Calduroasă
Out of stock
Spot LED Forma Pătrată, 8W, Alb – Soluție Eficientă cu Lumina Rece pentru Iluminat Interior
Out of stock
Aplica LED de Perete, Design Circular – Iluminare Elegantă și Modernă pentru Spații Interioare Premium
Out of stock
Proiector LED Puternic 30W, Lumină Rece și IP65 – Perfect pentru Iluminat Profesional în Spații Exterioare Elegante
Out of stock
Lustră LED Inteligentă CCT, Dimabilă și Ajustabilă, 50W – Iluminat Premium pentru Spații Interioare Rafinante, DM 2tr Wth
Out of stock














































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?