Bec LED DMLiving, E14, Lumina Calda, 3000K, 12W
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Bec LED DMLiving, E14, Lumina Calda, 3000K, 12W este solutia ideala pentru iluminarea eficienta si economica a oricarui spatiu. Cu o durata de viata foarte mare si consum redus de energie, acest bec LED ofera o lumina calda si placuta, perfecta pentru crearea unei atmosfere primitoare si relaxante.
Atributele Produsului
– Tip bec: LED
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 12W
– Tip soclu: E14
– Tip lumina: Calda
– Temperatura culoare: 3000K
– Reducerea consumului cu aproape 90%.
– Consum foarte redus de energie.
– Rezistent la socuri si la vibratii datorita tehnologiei LED.
– Durata de viata foarte mare.
– Nu emite raze UV si radiatii.
– Aprindere instantanee 100% si nu necesita incalzire ca becurile economice.
– Poate fi folosit/inlocuit cu usurinta in corpurile de iluminat obisnuite.
– Emite mult mai putina caldura comparativ cu celelate tipuri de becuri (incandescente sau economice).
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 12W |
| Tip soclu | E14 |
| Tip lumina | Calda |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Autonomie | 30000 h |
There are no question found.

























































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?