Bec LED DMLiving, E27, 3 Tipuri de Lumina, 3000/4000/6000K, 16W
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Bec LED DMLiving E27, 16W, cu 3 tonuri de lumină (caldă 3000K, neutră 4000K, rece 6500K). Economisește până la 90% energie, aprindere instant 100%, fără UV, cu durată de viață de 30.000 h. Rezistent la șocuri și vibrații, emite foarte puțină căldură și se montează în orice corp de iluminat standard.
Atributele Produsului
• Consum redus de energie
• Aprindere instantanee
• Durată de viață 30.000 h
• Fără radiații UV
• Rezistență la șocuri și vibrații
• Se montează ușor în soclul E27
• Emisie minimă de căldură
• 3 tipuri de lumină: caldă, neutră, rece
Fisa Tehnică
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Tensiune de alimentare | 220 V |
| Putere | 16 W |
| Tip soclu | E27 |
| Tip lumină | Calda, Neutră, Rece |
| Temperatură culoare | 3000K / 4000K / 6500K |
| Autonomie | 30.000 h |
| Economisire energie | ~90% |
| UV & Radiatii | Nu emite |
| Aprindere | Instant 100% |
There are no question found.



















































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?