Proiector LED Model DM-B01 WH, 10W, 3000K Lumina Calda, 1026lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Alb
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED Model DM-B01 WH, 10W, 3000K Lumina Calda, 1026lm, directionabil pe sina monofazata. Ideal pentru magazine, galerii, muzee sau orice spatiu comercial. Consuma cu 80% mai putin decat becurile clasice si ofera o durata de viata de pana la 30.000 ore. Carcasa din aluminiu alb, ecologică, fără substanțe nocive. Montaj flexibil pe sina: poziționare și orientare la nevoie.
Atributele produsului
• Putere 10W
• Flux luminos 1026lm
• Temperatura culoare 3000K (Lumina calda)
• Un singur punct de iluminare directionabil
• Montare pe sina monofazata, perete sau tavan
• Carcasă din aluminiu alb, ecologică
• Clasa de protectie IP20
• Tensiune alimentare 220V
• Tip soclu Montura LED
• Fara mercur, plumb sau alte substante nocive
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | DM-B01 WH |
| Tip produs | Proiector LED |
| Putere | 10W |
| Flux luminos | 1026lm |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Culoare lumina | Calda |
| Montare | Perete, Tavan, Sina monofazata |
| Forma | Cilindru |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Alb |
| Numar surse iluminare | 1 |
| Tip soclu | Montura LED |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Clasa protectie | IP20 |
| Dimensiuni | Înălțime 18.5 cm, Diametru 5.5 cm |
| Durata de viata | până la 30.000 ore |
| Consum vs standard | –80% energie |
There are no question found.







































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?