Proiector LED Model DM-B01 WH, 10W, 4000K Lumina Neutra, 1026lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Alb
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED Model DM-B01 WH, 10W, 4000K, 1026lm, pe sina monofazată, alb. Ideal pentru magazin, galerie sau muzeu, oferă orientare și focalizare precisă a fasciculului cu 80% consum redus față de becul standard. Material ecologic, fără plumb sau mercur. Montaj simplu pe perete sau tavan, sistem modular cu conectori L, I, T și +.
Atributele Produsului
• Model: DM-B01 WH
• Putere: 10W
• Flux luminos: 1026lm
• Temperatura culoare: 4000K – lumină neutră
• Montare: perete, tavan
• Direcționabil pe sina monofazată
• Carcasă aluminiu, culoare alb
• Clasă protecție IP20
• Durată viață: până la 30.000 ore
• Consum cu 80% mai mic
Fisa Tehnică
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Proiector LED |
| Model | DM-B01 WH |
| Putere | 10W |
| Flux luminos | 1026lm |
| Temperatura culoare | 4000K |
| Culoare lumina | Neutră |
| Montare | Perete, Tavan |
| Tip bec | LED |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Alb |
| Număr surse | 1 |
| Tensiune | 220V |
| Clasă protecție | IP20 |
| Tip soclu | Montură LED |
| Dimensiuni | H 18.5 cm × Ø 5.5 cm |
| Durată viață | 30.000 ore |
There are no question found.


































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?