-39%
Proiector LED Model DM-B02 BK, 20W, 6000K Lumina Rece, 2280lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Negru
Prețul inițial a fost: 89,00 lei.54,00 leiPrețul curent este: 54,00 lei.
Produse recomandate
Sku: 89618
23 oameni se uita acum la acest produs

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED Model DM-B02 BK, 20W, 6000K Lumina Rece, 2280lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Negru este solutia ideala pentru iluminatul comercial, galerii de arta, muzee sau saloane de bijuterii. Cu un design modern si eficienta energetica ridicata, acest proiector LED ofera o luminozitate deosebita si o durata lunga de viata. Fabricat din materiale ecologice, fara substante nocive, acest proiector LED pe sina este potrivit pentru orice spatiu comercial sau rezidential.
Proiector LED Model DM-B02 BK, 20W, 6000K Lumina Rece, 2280lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Negru este solutia ideala pentru iluminatul comercial, galerii de arta, muzee sau saloane de bijuterii. Cu un design modern si eficienta energetica ridicata, acest proiector LED ofera o luminozitate deosebita si o durata lunga de viata. Fabricat din materiale ecologice, fara substante nocive, acest proiector LED pe sina este potrivit pentru orice spatiu comercial sau rezidential.
Atributele Produsului
- Tip produs: Proiector LED
- Montare: Perete, Tavan
- Tip Bec: LED
- Tip intrerupator: Clasic
- Forma: Cilindru
- Material: Aluminiu
- Culoare: Negru
- Numar surse iluminare: 1
- Putere bec: 20W
- Tensiune alimentara: 220V
- Flux luminos: 2280lm
- Temperatura culoare: 6000K
- Culoare lumina: Rece
- Clasa protectie: IP 20
- Tip soclu: Montura LED
- Dimensiuni: Inaltime – 20 cm, Diametru – 7.5 cm
Fisa Tehnică
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | DM-B02 BK |
| Putere | 20W |
| Echivalență Bec Incandescent | N/A |
| Dimabil | Da |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Dimensiuni | N/A |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de Culoare | 6000K |
| Telecomandă Inclusă | Da |
| Utilizare | Interior |
| Garantie | N/A |
Recenzii (0)
Întreabă
There are no question found.
































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?