Proiector LED Model DM-B04 WH, 40W, 6000K Lumina Rece, 3420lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Alb
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED pe sina monofazată DM-B04 WH, 40W, 3420lm, 6000K, lumină rece, ideal pentru spaţii comerciale, galerii de artă sau muzee. Carcasă din aluminiu alb, eco-friendly, fără mercur şi plumb, orientabil şi focalizabil, consum cu 80% mai mic decât un bec standard, durată de viaţă până la 30.000 ore. Sistem modular pentru configurare completă a traseului de iluminat cu conectori L, I, T şi +.
Atributele Produsului
• Montare: perete, tavan
• Tip bec: LED
• Tip întrerupător: clasic
• Formă: cilindru
• Material: aluminiu
• Culoare: alb
• Număr surse: 1
• Putere: 40W
• Tensiune: 220V
• Flux luminos: 3420lm
• Temperatura culoare: 6000K (rece)
• Clasă protecţie: IP20
• Tip soclu: montură LED
• Durata de viaţă: 30.000 ore
Fisa Tehnică
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | DM-B04 WH |
| Putere | 40W |
| Flux luminos | 3420lm |
| Temperatura culoare | 6000K |
| Culoare lumina | Rece |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Clasă protecţie | IP20 |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Alb |
| Număr surse | 1 |
| Tip soclu | Montură LED |
| Montare | Perete, Tavan |
| Tip întrerupător | Clasic |
| Formă | Cilindru |
| Dimensiuni | Înălţime: 23 cm; Diametru: 8 cm |
| Durata de viaţă | 30.000 ore |
There are no question found.






























































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?