Proiector LED Model DM-B63 BK, 32W, 6000K Lumina Rece, 3420lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Negru
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED Model DM-B63 BK, 32W, 6000K Lumina Rece, 3420lm, Directionabil pe Sina Monofazata, Negru, este solutia ideala pentru iluminatul comercial sau pentru spatii precum galerii de arta, muzee sau saloane de bijuterii. Cu un design modern si functionalitate deosebita, acest proiector LED ofera o luminozitate puternica si consum redus de energie.
Atributele produsului
– Tip produs: Proiector LED
– Montare: Pe sina
– Tip Bec: LED
– Tip intrerupator: Clasic
– Forma: Cilindru
– Material: Aluminiu
– Culoare: Negru
– Numar surse iluminare: 1
– Putere bec: 32W
– Tensiune alimentara: 220V
– Flux luminos: 3420lm
– Temperatura culoare: 6000K
– Culoare lumina: Rece
– Clasa protectie: IP 20
– Tip soclu: Montura LED
– Dimensiuni: Inaltime – 19 cm, Diametru – 9 cm
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | DM-B63 BK |
| Putere | 32W |
| Echivalență Bec Incandescent | N/A |
| Dimabil | Da |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Dimensiuni | N/A |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de Culoare | 6000K |
| Telecomandă Inclusă | Da |
| Utilizare | Comercial, Galerii de arta, Muzee, Saloane de bijuterii |
| Garantie | 24 luni |
There are no question found.



































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?