





-37%
Proiector LED rotund SMD Iris, 20W=100W, 1800Lm, 6400K, lumina rece, alb
Produse recomandate
Sku: 86758
26 oameni se uita acum la acest produs
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 499,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 20W |
| Putere (W) | 20W |
| Temperatura de operare | -25°C +50°C |
| Dimensiune | 131x146x49mm |
| Material | Plastic |
| Dimabil | Nu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Echivalenta consum bec traditional | 20W=100W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 ore |
| Clasa Energetica | F |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Proiector Led |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 1800 Lm |
| Culoare lumina | Lumina rece |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Kelvin | 6400K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Proiector Led SMD Galaxy, 50W=250W, 3000K, lumina calda
In stock
Proiector led SMD cu Panou Solar si telecomanda – 50W/6500k
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 200W 6000K, lumina rece
In stock
Proiector LED 50W 4250LM 6500K 175X152mm
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 20W=100W, 4100K, lumina neutra
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 50W=250W, 6000K, lumina rece
In stock
Proiector Solar LED Premium pentru Exterior, Eficiență Luminoasă, DM01E-60W – Soluție Durabilă și Ecologică pentru Iluminat Exterior
Out of stock
Proiector cu Panou Solar Monocristalin si telecomanda – 25W/6500k
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 20W=100W, 3000K, lumina calda
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 100W 6000K, lumina rece
In stock
Proiector LED 300W, Lumină Rece – O Alegere Premium pentru Iluminat Exterior și Clădiri Comerciale
In stock
Proiector LED Fantana/Piscina 18W RGB 18W/1260lm
In stock
Proiector SMD Deco 20W=100W, 6000k, lumina rece
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 30W=150W, 6000K, lumina rece
In stock
Proiector LED 30W 2550LM 6500K 141X121mm
In stock
Proiector cu Panou Solar Monocristalin si telecomanda – 200W/6500k
In stock
Proiector led SMD cu Panou Solar si telecomanda – 200W/6500k
In stock
Proiector led SMD cu Panou Solar si telecomanda – 300W/6500k
In stock
Proiector led SMD cu Panou Solar si telecomanda – 100W/6500k
In stock
Proiector LED 20W 1700LM 6500K 116X170MM
In stock
Proiector cu Panou Solar Monocristalin si telecomanda – 100W/6500k
In stock
Proiector LED 150W 12750LM 6500K 315x280mm
In stock
Proiector LED rotund SMD Iris, 20W=100W, 1800Lm, 6400K, lumina rece, negru
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 50W=250W, 4100K, lumina neutra
In stock
Proiector LED 70W 5950LM 6500K 218x196mm
In stock
Proiector cu panou solar reglabil 5V/1.5w 6500K 140x133x60mm 50W
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 300W 6400K, lumina rece
In stock
Proiector LED 50W, Lumină Rece și IP65 – O Alegere Premium pentru Iluminat Durabil și Eficient în Spații Exterioare
In stock
Proiector LED 50W, Lumină Rece – O Alegere Premium pentru Iluminat Durabil și Eficient în Spații Exterioare
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 10W=50W, 6000K, lumina rece
In stock

















































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?