







-14%
Proiector Led SMD Galaxy, 50W=250W, 4100K, lumina neutra
Produse recomandate
Sku: 83575
23 oameni se uita acum la acest produs
🎁 Profită acum de extra 10% reducere la toate produsele cu codul
ACASA10
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
✅ Codul ACASA10 a fost copiat!
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 500,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 50W |
| Putere (W) | 50W |
| Dimensiune | 178x150x28mm |
| Material | Aluminiu |
| Dimabil | Nu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Clasa Energetica | F |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Proiector Led |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 4500 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Neutra |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Kelvin | 4100K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Proiector LED rotund SMD Iris, 20W=100W, 1800Lm, 6400K, lumina rece, alb
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 50W=250W, 6000K, lumina rece
In stock
Proiector LED 30W 2550LM 6500K 141X121mm
In stock
Proiector LED 50W, Lumină Rece și IP65 – O Alegere Premium pentru Iluminat Durabil și Eficient în Spații Exterioare
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 150W 6000K, lumina rece
In stock
Proiector LED 70W 5950LM 6500K 218x196mm
In stock
Proiector cu Panou Solar Monocristalin si telecomanda – 100W/6500k
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 20W=100W, 3000K, lumina calda
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 300W 6400K, lumina rece
In stock
Proiector LED 300W, Lumină Rece – O Alegere Premium pentru Iluminat Exterior și Clădiri Comerciale
In stock
Proiector cu Panou Solar Monocristalin si telecomanda – 200W/6500k
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 50W=250W, 3000K, lumina calda
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 100W 6000K, lumina rece
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 10W=50W, 6000K, lumina rece
In stock
Proiector SMD Deco 50W=250W, 6000K, lumina rece
In stock
Proiector SMD Deco 20W=100W, 6000k, lumina rece
In stock
Aplica LED Solară Modernă 100W, Iluminare Durabilă și Sustenabilă pentru Iluminat Exterior
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 20W=100W, 6000K, lumina rece
In stock
Proiector LED Fantana/Piscina 18W RGB 18W/1260lm
In stock
Proiector LED 20W 1700LM 6500K 116X170MM
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 20W=100W, 4100K, lumina neutra
In stock
Proiector LED 50W 4250LM 6500K 175X152mm
In stock
Proiector led SMD cu Panou Solar si telecomanda – 200W/6500k
In stock
Proiector Led SMD Galaxy, 30W=150W, 6000K, lumina rece
In stock
Proiector cu panou solar reglabil 5V/1.5w 6500K 140x133x60mm 50W
In stock
Proiector LED 200W 17000LM 6500K 372x310mm
In stock
Proiector LED de Lux 10W, Lumină Rece și IP65 – Ideal pentru Iluminat Exterior Profesional și Spații Comerciale Rafinante
In stock
Proiector Solar LED Premium pentru Exterior, Eficiență Luminoasă, DM01E-60W – Soluție Durabilă și Ecologică pentru Iluminat Exterior
In stock
Proiector led SMD cu Panou Solar si telecomanda – 50W/6500k
In stock
Proiector LED rotund SMD Iris, 20W=100W, 1800Lm, 6400K, lumina rece, negru
In stock


















































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?