Proiector LED Tip Banda, 20W, 4000K Lumina Neutra, Directionabil Pe Sina Monofazata, Alb
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED Tip Banda, 20W, 4000K Lumina Neutra, Directionabil Pe Sina Monofazata, Alb, este solutia ideala pentru iluminatul comercial sau pentru accentuarea anumitor zone dintr-un spatiu. Cu un design modern si eficienta energetica ridicata, acest proiector LED ofera o luminozitate deosebita si un consum redus de energie.
Atributele Produsului
– Tip produs: Proiector LED
– Montare: Perete, Tavan
– Tip Bec: LED
– Tip intrerupator: Clasic
– Material: Aluminiu
– Culoare: Alb
– Numar surse iluminare: 1
– Putere bec: 20W
– Tensiune alimentara: 220V
– Temperatura culoare: 4000K
– Culoare lumina: Neutra
– Clasa protectie: IP 20
– Tip soclu: Montura LED
– Dimensiuni: 33.5 x 3.5 x 4.5 cm
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | Proiector LED Tip Banda |
| Putere | 20W |
| Echivalență Bec Incandescent | N/A |
| Dimabil | Da |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Dimensiuni | 33.5 x 3.5 x 4.5 cm |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de Culoare | 4000K |
| Telecomandă Inclusă | Da |
| Utilizare | Interior |
| Garantie | 24 luni |
There are no question found.









































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?