Proiector LED Tip Banda, 40W, 4000K Lumina Neutra, Directionabil Pe Sina Monofazata, Negru
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED Tip Banda, 40W, 4000K Lumina Neutra, Directionabil Pe Sina Monofazata, Negru este solutia ideala pentru iluminatul comercial sau pentru accentuarea anumitor zone din locuinta. Cu un design modern si functionalitate deosebita, acest proiector LED ofera o luminozitate puternica si eficienta, fiind perfect pentru galerii de arta, muzee sau saloane de bijuterii.
Atributele Produsului
– Tip produs: Proiector LED
– Montare: Perete, Tavan
– Tip Bec: LED
– Tip intrerupator: Clasic
– Material: Aluminiu
– Culoare: Negru
– Numar surse iluminare: 1
– Putere bec: 40W
– Tensiune alimentara: 220V
– Temperatura culoare: 4000K
– Culoare lumina: Neutra
– Clasa protectie: IP 20
– Tip soclu: Montura LED
– Dimensiuni: 60.5 x 3.5 x 4.5 cm
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | Proiector LED Tip Banda |
| Putere | 40W |
| Echivalență Bec Incandescent | N/A |
| Dimabil | Da |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Dimensiuni | 60.5 x 3.5 x 4.5 cm |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de Culoare | 4000K |
| Telecomandă Inclusă | Nu |
| Utilizare | Interior |
| Garantie | 24 luni |
There are no question found.






































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?