Proiector LED Tip Grila, 40W, 4000K Lumina Neutra, Directionabil Pe Sina Monofazata, Alb
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector LED Tip Grila, 40W, 4000K Lumina Neutra, Directionabil Pe Sina Monofazata, Alb, este solutia ideala pentru iluminatul comercial sau pentru galerii de arta, muzee sau saloane de bijuterii. Cu proiectoare LED pe sina de 40W, acest produs ofera o luminozitate deosebita si un consum redus de energie. Sistemul modular permite montarea proiectoarelor pe sine de diferite lungimi si orientarea lor in orice directie.
Atributele Produsului
– Tip produs: Proiector LED
– Montare: Perete, Tavan
– Tip Bec: LED
– Material: Aluminiu
– Culoare: Alb
– Numar surse iluminare: 20
– Putere bec: 40W
– Tensiune alimentara: 220V
– Temperatura culoare: 4000K
– Culoare lumina: Neutra
– Clasa protectie: IP 20
– Tip soclu: Montura LED
– Dimensiuni: 60.5 x 3.5 x 4.5 cm
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | Proiector LED Tip Grila |
| Putere | 40W |
| Echivalență Bec Incandescent | N/A |
| Dimabil | Da |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Dimensiuni | 60.5 x 3.5 x 4.5 cm |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de Culoare | 4000K |
| Telecomandă Inclusă | Nu |
| Utilizare | Interior |
| Garantie | 24 luni |
There are no question found.































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?