Proiector sina magnetica Alb, Design Modern Și Compact – Soluție De Iluminat Eficient Pentru Camere De Lux
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Proiector Sina Magnetica Alb, Design Modern si Compact, este solutia ideala pentru iluminarea eficienta a camerelor de lux. Cu dimensiunile sale de L900*W23.5*H44mm, acest proiector ofera un flux luminos puternic de 2500lm, avand o temperatura de culoare de 4000K. Fabricat din aluminiu si plastic, este potrivit pentru utilizare interioara si are o garantie de 24 luni.
Atributele Produsului
– Tensiune de Alimentare: 48V
– Putere: 25W
– Echivalenta Bec Incandescent: 250W
– Dimabil: NU
– Dimensiuni: L900*W23.5*H44mm
– Material: Aluminiu+Plastic
– Utilizare: Interior
– Flux Luminos: 2500lm
– Temperatura de Culoare: 4000K
– Garantie: 24 Luni
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tensiune de Alimentare | 48V |
| Putere | 25W |
| Echivalenta Bec Incandescent | 250W |
| Dimabil | NU |
| Dimensiuni | L900*W23.5*H44mm |
| Material | Aluminiu+Plastic |
| Utilizare | Interior |
| Flux Luminos | 2500lm |
| Temperatura de Culoare | 4000K |
| Garantie | 24 Luni |
There are no question found.











































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?