Set 10 X Becuri LED DMLiving, E14, Lumina Calda, 3000K, 12W
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Setul de 10 becuri LED DMLiving este solutia ideala pentru iluminarea eficienta si economica a oricarui spatiu. Cu un consum redus de energie si o durata de viata mare, aceste becuri sunt perfecte pentru a inlocui becurile obisnuite si economice. Emit o lumina calda placuta si sunt rezistente la socuri si vibratii datorita tehnologiei LED.
Atributele Produsului
– Tip bec: LED
– Numar bucati: 10
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 12W
– Tip soclu: E14
– Tip lumina: Calda
– Temperatura culoare: 3000K
– Autonomie: 30000 h
– Garantie: 2 ANI
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Numar bucati | 10 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 12W |
| Tip soclu | E14 |
| Tip lumina | Calda |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Autonomie | 30000 h |
| Garantie | 2 ANI |
There are no question found.
















































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?