Set 10 x Becuri LED DMLiving, E14, Lumina Calda, 3000K, 7W
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Set 10 x Becuri LED DMLiving, soclu G9, lumină caldă 3000K, 7W. Economisești până la 90% energie, cu aprindere instant 100% și durată de viață de 30.000 ore. Fără radiații UV, fără încălzire excesivă, rezistente la șocuri și vibrații. Se montează ușor în orice corp de iluminat standard.
Atributele Produsului
• Eficiență energetică ridicată
• Lumină caldă și confortabilă
• Rezistență la șocuri și vibrații
• Fără consum de energie la pornire
• Durată de viață foarte lungă
• Montaj rapid și compatibil
• Fără raze UV și radiații
Fișa Tehnică
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Număr bucăți | 10 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 7W |
| Tip soclu | G9 |
| Tip lumină | Calda |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Autonomie | 30 000 h |
| Garantie | 2 ani |
There are no question found.




















































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?