Set 10 X Becuri LED DMLiving, E14, Lumina Rece, 6000K, 12W
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Set 10 x Becuri LED DMLiving, E14, Lumina Rece 6000K, 12W. Economisești până la 90% din energie, cu aprindere instantanee și durată de viață de pana la 30.000 h. Fără radiații UV, fără încălzire excesivă, rezistente la șocuri și vibrații. Montaj ușor în orice corp convențional, iluminare uniformă ideală pentru casă, birou sau spații comerciale.
Atributele Produsului
• Consum redus de energie
• Aprindere instantanee 100%
• Durată de viață foarte mare (30.000 h)
• Fără raze UV și radiații
• Emisie minimă de căldură
• Ușor de montat în corpuri standard
• Rezistente la șocuri și vibrații
Fisa Tehnică
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Număr bucăți | 10 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 12W |
| Tip soclu | E14 |
| Tip lumină | Rece |
| Temperatura culoare | 6000K |
| Autonomie | 30.000 h |
| Garanție | 2 ANI |
There are no question found.




















































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?