Set 10 x Becuri LED DMLiving, G9, Lumina Neutra, 4000K, 9W
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Set 10 x Becuri LED DMLiving, G9, Lumina Neutra, 4000K, 9W ofera o solutie eficienta si economica de iluminat pentru diverse spatii. Aceste becuri LED reduc consumul de energie cu aproape 90%, au o durata de viata mare si sunt rezistente la socuri si vibratii. Emit o lumina neutra de calitate, fiind ideale pentru iluminatul interior.
Atributele Produsului
– Tip bec: LED
– Numar bucati: 10
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 9W
– Tip soclu: G9
– Tip lumina: Neutra
– Temperatura culoare: 4000K
– Autonomie: 30000 h
– Garantie: 2 ANI
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Numar bucati | 10 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 9W |
| Tip soclu | G9 |
| Tip lumina | Neutra |
| Temperatura culoare | 4000K |
| Autonomie | 30000 h |
| Garantie | 2 ANI |
There are no question found.


















































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?