Set 10 x Becuri LED DMLiving, G9, Lumina Rece, 6000K, 7W
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Set 10 x Becuri LED DMLiving G9, 7W, Lumina Rece 6000K – soluția perfectă pentru iluminat economic și eficient în orice spațiu. Becurile LED reduc consumul de energie cu până la 90%, au aprindere instantanee 100% și nu emit UV sau radiații. Design compact, rezistent la șocuri și vibrații, se potrivesc în corpurile de iluminat standard, oferind lumină rece, clară și o durată de viață de până la 30.000 ore. Ideal pentru case, birouri, magazine și hoteluri.
Atributele Produsului
• Consum redus de energie
• Aprindere instantanee 100%
• Rezistent la șocuri și vibrații
• Fără emisii UV și radiații
• Durată de viață îndelungată
• Emisie minimă de căldură
• Montare ușoară în orice soclu G9
Fisa Tehnică
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Număr bucăți | 10 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 7W |
| Tip soclu | G9 |
| Tip lumină | Rece |
| Temperatură culoare | 6000K |
| Autonomie | 30.000 h |
| Garantie | 2 ANI |
There are no question found.


























































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?