Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
Produse recomandate

Descriere
Descrierea Produsului
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 8CM DM24005 WT este solutia ideala pentru iluminarea eficienta si moderna a oricarui spatiu. Cu un design compact si elegant, acest spot LED ofera un flux luminos puternic de 700Lm, perfect pentru a crea o atmosfera placuta si bine luminata. Materialele de calitate, metal si acril, asigura durabilitate si un aspect sofisticat.
Atributele Produsului
– Putere: 7W
– Temperatura de Culoare: 4000K
– Dimensiuni: D80×H100mm
– Material: Metal+Acril
– Utilizare: Interior
– Dimabil: NU
Fisa Tehnica
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Putere | 7W |
| Echivalenta Bec Incandescent | 70W |
| Dimabil | NU |
| Dimensiuni Lungime inaltime latime | D80×H100mm |
| Material | Metal+Acril |
| Utilizare | Interior |
| Flux luminos | 700Lm |
| Temperatura de Culoare | 4000K |
There are no question found.















































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?