Spot LED pardoseala 9W=45W, Ø160mm, 6400K, lumina rece DL80113
Produse recomandate

Descriere
Spoturile LED sunt produse utilizate pentru iluminarea decorativa a scarilor, aleilor, piscinelor sau a diverselor zone din interior, putand fi utilizate atat in spatii de locuit cat si in spatii comerciale sau birouri.
Acestea au o durata mare de viata si ofera o reducere substantiala a costurilor cu energia electrica, comparativ cu becurile incandescente.
| Specificatii | |
| Consum(W) | 9W |
| Dimensiune | Ø160x90mm |
| Material | otel inoxidabil |
| Indice de Protectie | IP68 |
| Echivalenta consum bec traditional | 9W=45W |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Decupaj (mm) | Ø140mm |
| Clasa Energetica | G |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 720 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Unghi Lumina | 30 grade |
| Kelvin | 6500K |
| CRI (RA) | Ra>80 |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 100-250V |
There are no question found.



















































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?