





-24%
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
Produse recomandate
Sku: 61239
27 oameni se uita acum la acest produs
🎁 Profită acum de extra 10% reducere la toate produsele cu codul
ACASA10
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
✅ Codul ACASA10 a fost copiat!
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 500,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 6W |
| Dimensiune | 125x125x20mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Echivalenta consum bec traditional | 6W=30W |
| Durata Medie De Viata | 25.000 Ore |
| Decupaj (mm) | 80x80mm |
| Clasa Energetica | G |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 40 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda |
| Unghi Lumina | 90 grade |
| Kelvin | 3000K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 200-240V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Negru10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W BK
In stock
Spot led Scara din sticla DM-SPN1426,alb 1W, 4000K, lumina neutra
In stock
Spot LED Negru 12W 4000K Diametru10CM DMWZ-MZ-154 12W BK
In stock
Spot LED RGB Incastrat D60, Set Complet 4x2W – Iluminare Personalizabilă și Economisitoare de Energie
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED 2835-D45-12D, 4×1,5W, Set Complet Incastrabil – Soluție Compactă și Puternică pentru Iluminat Interior
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 219x219mm, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim patrat 166x166mm, 12W=75W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Panou, 6W, Lumina Rece – Soluție Compactă și Modernă pentru Iluminat Alb
In stock
Spot LED Încastrat, 24W, 2040LM – Soluție Modernă pentru Iluminat Puternic și Durabil
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Premium Alb, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Soluție Modernă cu Lumina Neutră, Model DM3017WH
In stock
Spot LED Alb 10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W WT
In stock
Spot LED Aplicat 7W Negru 4000k Diametru 8CM DM24005-7W BK
In stock
Spot LED Alb, 12W, Încastrat – Iluminare Puternică și Durabilă pentru Camere
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock















































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?