



-41%
SPOT LED PT PATRAT/6W/6400K 120*120
Produse recomandate
Sku: 33322
24 oameni se uita acum la acest produs
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 499,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 6W |
| Dimensiune | 120x120x38.5mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Montaj | APLICAT |
| Echivalenta consum bec traditional | 40W |
| Durata Medie De Viata | 15.000ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Spot LED patrat |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 480 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Kelvin | 6500K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Panou LED Incastrabil, 22W, Aluminiu și Plastic – Iluminare Rece și Eficientă pentru Interior
In stock
Spot LED Încastrat, 24W, 2040LM – Soluție Modernă pentru Iluminat Puternic și Durabil
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 6400K, lumina rece
Out of stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Slim Rotund, 6W, Incastrabil cu Cleme Reglabile – Soluție Ideală pentru Iluminat Interior
In stock
Spot LED Incastrabil, 18W, Slim, Alb – Soluție Modernă și Compactă pentru Iluminat Interior
In stock
Spot LED Premium Alb, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Soluție Modernă cu Lumina Neutră, Model DM3017WH
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Panou, 6W, Lumina Rece – Soluție Compactă și Modernă pentru Iluminat Alb
In stock
Spot LED Slim, 9W, Rotund, Lumină Rece – Design Incastrabil pentru Iluminat Eficient Interior
In stock
Spot Led Slim Patrat 219x219mm, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Alb 10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W WT
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 166x166mm, 12W=75W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 18W Negru 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Modern Negru, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Iluminare Practică cu Lumina Neutră, Model DM3017 BK
In stock
Spot led Scara din sticla DM-SPN1426,alb 1W, 4000K, lumina neutra
In stock














































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?