

-27%
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
Produse recomandate
Sku: 53869
27 oameni se uita acum la acest produs
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 499,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 1.5W |
| Dimensiune | 86x86x32mm |
| Material | Sticla |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Culoare Corp | Negru |
| Durata Medie De Viata | 50.000 ore |
| Decupaj (mm) | 75x75mm |
| Clasa Energetica | G |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 30 Lm |
| Unghi Lumina | 90 grade |
| Kelvin | 1800-7500K |
| Alimentare | |
| Curent nominal (A) | 2A |
| Tensiune intrare (V) | 90-250V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot LED Negru 12W 4000K Diametru10CM DMWZ-MZ-154 12W BK
In stock
Spot LED Panou, 6W, Lumina Rece – Soluție Compactă și Modernă pentru Iluminat Alb
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticlaDM-SPN1429,alb 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Rotund Incastrat, 36W, Alb – Iluminare Rece și Durabilă pentru Camere Moderne
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 6400K, lumina rece
In stock
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Incastrabil, 18W, Slim, Alb – Soluție Modernă și Compactă pentru Iluminat Interior
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Slim Modern, 24W, Alb – Iluminare Eficientă și Durabilă, Încastrat
In stock
Spot LED Aplicat 18W Negru 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot Led Slim Patrat 219x219mm, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED 2835-D45-12D, 4×1,5W, Set Complet Incastrabil – Soluție Compactă și Puternică pentru Iluminat Interior
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 6400K, lumina rece
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø160mm ,12W, IP68
In stock
Spot Led Slim Patrat 166x166mm, 12W=75W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Încastrat, 24W, 2040LM – Soluție Modernă pentru Iluminat Puternic și Durabil
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Alb, 12W, Încastrat – Iluminare Puternică și Durabilă pentru Camere
In stock
Panou LED Incastrabil, 22W, Aluminiu și Plastic – Iluminare Rece și Eficientă pentru Interior
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 6400K, lumina rece
Out of stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock










































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?