







-31%
Spot Led Slim Ø223, 18W=150W, 6400K, lumina rece
Produse recomandate
Sku: 16153
30 oameni se uita acum la acest produs
🎁 Profită acum de extra 10% reducere la toate produsele cu codul
ACASA10
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
✅ Codul ACASA10 a fost copiat!
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 500,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 18W |
| Dimensiune | Ø223×18.8mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Montaj | INGROPAT |
| Echivalenta consum bec traditional | 18W=150W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Decupaj (mm) | Ø205mm |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Spot LED rotund |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 1600 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Kelvin | 6500K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot LED Rotund Incastrat, 36W, Alb – Iluminare Rece și Durabilă pentru Camere Moderne
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot LED Incastrabil, 18W, Slim, Alb – Soluție Modernă și Compactă pentru Iluminat Interior
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Panou LED Incastrabil, 22W, Aluminiu și Plastic – Iluminare Rece și Eficientă pentru Interior
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticlaDM-SPN1429,alb 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot LED Alb 10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W WT
In stock
Spot led Scara din sticla DM-SPN1426,alb 1W, 4000K, lumina neutra
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Alb 12W 4000K Diametru 10CM DMWZ-MZ-154 12W WT
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø160mm ,12W, IP68
In stock
Spot LED Panou, 6W, Lumina Rece – Soluție Compactă și Modernă pentru Iluminat Alb
In stock
Spot LED Aplicat 7W Negru 4000k Diametru 8CM DM24005-7W BK
In stock
Spot Led Slim Patrat 219x219mm, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim patrat 166x166mm, 12W=75W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Slim Modern, 24W, Alb – Iluminare Eficientă și Durabilă, Încastrat
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
In stock










































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?