





-15%
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
Produse recomandate
Sku: 73712
21 oameni se uita acum la acest produs
🎁 Profită acum de extra 10% reducere la toate produsele cu codul
ACASA10
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
✅ Codul ACASA10 a fost copiat!
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 500,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 24W |
| Dimensiune | 300x300x25mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Montaj | INGROPAT |
| Echivalenta consum bec traditional | 24W=200W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Decupaj (mm) | 282x282mm |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Spot LED patrat |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 1800 Lm |
| Unghi Lumina | 180 grade |
| Kelvin | 4100K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 85 – 265V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED 2835-D45-12D, 4×1,5W, Set Complet Incastrabil – Soluție Compactă și Puternică pentru Iluminat Interior
In stock
Spot Led Slim Patrat 219x219mm, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Alb 10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W WT
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Modern Negru, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Iluminare Practică cu Lumina Neutră, Model DM3017 BK
In stock
Spot LED RGB Incastrat D60, Set Complet 4x2W – Iluminare Personalizabilă și Economisitoare de Energie
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 6400K, lumina rece
Out of stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Panou, 6W, Lumina Rece – Soluție Compactă și Modernă pentru Iluminat Alb
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø120mm ,3W, IP68
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø160mm ,12W, IP68
In stock
Spot LED Premium Alb, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Soluție Modernă cu Lumina Neutră, Model DM3017WH
In stock
Spot Led Slim Patrat 166x166mm, 12W=75W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 7W Negru 4000k Diametru 8CM DM24005-7W BK
In stock
Spot LED Slim, 9W, Rotund, Lumină Rece – Design Incastrabil pentru Iluminat Eficient Interior
In stock
Spot LED Alb, 12W, Încastrat – Iluminare Puternică și Durabilă pentru Camere
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
In stock
Spot Led Slim patrat 166x166mm, 12W=75W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
In stock
















































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?