







-15%
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 2700K, lumina calda
Produse recomandate
Sku: 39186
28 oameni se uita acum la acest produs
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 499,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 24W |
| Dimensiune | 300x300x25mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Montaj | INGROPAT |
| Echivalenta consum bec traditional | 24W=200W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Decupaj (mm) | 282x282mm |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Spot LED patrat |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 1800 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Kelvin | 2700K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 85 – 265V |
Recenzii (1)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Alb 10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W WT
In stock
Spot led Scara din sticla DM-SPN1426,alb 1W, 4000K, lumina neutra
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Incastrabil, 18W, Slim, Alb – Soluție Modernă și Compactă pentru Iluminat Interior
In stock
Spot Led Slim patrat 166x166mm, 12W=75W, 2700K, lumina calda
In stock
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø120mm ,3W, IP68
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 6400K, lumina rece
In stock
Panou LED Incastrabil, 22W, Aluminiu și Plastic – Iluminare Rece și Eficientă pentru Interior
In stock
Spot LED Aplicat 7W Negru 4000k Diametru 8CM DM24005-7W BK
In stock
Spot Led Slim Patrat 166x166mm, 12W=75W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Alb, 12W, Încastrat – Iluminare Puternică și Durabilă pentru Camere
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 6400K, lumina rece
Out of stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Negru 12W 4000K Diametru10CM DMWZ-MZ-154 12W BK
In stock
Spot LED Încastrat, 24W, 2040LM – Soluție Modernă pentru Iluminat Puternic și Durabil
In stock












































































Rating & Review