



-18%
Spot Led Sole cu rama neagra, rotund aplicat Ø300, 36W, 4100k, lumina neutra
Produse recomandate
Sku: 42863
26 oameni se uita acum la acest produs
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 499,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 36W |
| Dimensiune | Ø300 x 35mm |
| Material | Plastic |
| Indice de Protectie | IP44 |
| Montaj | APLICAT |
| Echivalenta consum bec traditional | 180W |
| Durata Medie De Viata | 30.000 ore |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Spot LED rotund |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 3240 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Neutra |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Kelvin | 4100K |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø160mm ,12W, IP68
In stock
Spot LED Premium Alb, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Soluție Modernă cu Lumina Neutră, Model DM3017WH
In stock
Spot Led Slim Patrat 166x166mm, 12W=75W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot Led Slim Patrat 219x219mm, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Negru10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W BK
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø120mm ,3W, IP68
In stock
Spot LED Alb 12W 4000K Diametru 10CM DMWZ-MZ-154 12W WT
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Panou, 6W, Lumina Rece – Soluție Compactă și Modernă pentru Iluminat Alb
In stock
Spot Led Slim patrat 166x166mm, 12W=75W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Modern Negru, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Iluminare Practică cu Lumina Neutră, Model DM3017 BK
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Slim, 9W, Rotund, Lumină Rece – Design Incastrabil pentru Iluminat Eficient Interior
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 6400K, lumina rece
In stock
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
In stock
Spot LED Incastrabil, 18W, Slim, Alb – Soluție Modernă și Compactă pentru Iluminat Interior
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticlaDM-SPN1429,alb 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 2700K, lumina calda
In stock













































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?