







-27%
Spot Perete Scara, 2W=18W, 6400K, lumina rece
Produse recomandate
Sku: 46394
28 oameni se uita acum la acest produs
🎁 Profită acum de extra 10% reducere la toate produsele cu codul
ACASA10
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
✅ Codul ACASA10 a fost copiat!
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 500,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 2W |
| Dimensiune | 85x85x53mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Echivalenta consum bec traditional | 2W=18W |
| Durata Medie De Viata | 50.000 Ore |
| Decupaj (mm) | 75x75mm |
| Clasa Energetica | G |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 30 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Unghi Lumina | 90 grade |
| Kelvin | 6500K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 200-240V |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
In stock
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 6400K, lumina rece
Out of stock
Spot led Scara cu senzor din sticlaDM-SPN1429,alb 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot led Scara din sticla DM-SPN1426,alb 1W, 4000K, lumina neutra
In stock
Spot LED Premium Alb, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Soluție Modernă cu Lumina Neutră, Model DM3017WH
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 4100K, lumina neutra
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 18W Negru 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 3000K, lumina calda
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø120mm ,3W, IP68
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Proiector LED RGB Fantana/Piscina, Ø160mm ,12W, IP68
In stock
Spot LED Modern Negru, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Iluminare Practică cu Lumina Neutră, Model DM3017 BK
In stock
Panou LED Incastrabil, 22W, Aluminiu și Plastic – Iluminare Rece și Eficientă pentru Interior
In stock
Spot Perete Scara 6W=54W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot LED RGB Incastrat D60, Set Complet 4x2W – Iluminare Personalizabilă și Economisitoare de Energie
In stock
Spot LED Slim, 9W, Rotund, Lumină Rece – Design Incastrabil pentru Iluminat Eficient Interior
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Perete Scara 5W=45W, 6400K, lumina rece
In stock













































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?