





-17%
Spot Perete Scara 5W=45W, 3000K, lumina calda
Produse recomandate
Sku: 35262
25 oameni se uita acum la acest produs
🎁 Profită acum de extra 10% reducere la toate produsele cu codul
ACASA10
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
Campanie valabilă în perioada 1-15 Aprilie 🌷
✅ Codul ACASA10 a fost copiat!
Livrare Rapida
24h - 48h
Livrare Gratuita
La comenzi de peste 500,00 lei

Guaranteed safe & secure checkout
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 5W |
| Dimensiune | 170x75x53mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Echivalenta consum bec traditional | 5W=45W |
| Durata Medie De Viata | 25.000 Ore |
| Decupaj (mm) | 160x70mm |
| Clasa Energetica | G |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 80 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda |
| Unghi Lumina | 90 grade |
| Kelvin | 3000K |
| CRI (RA) | Ra>80 |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 200-240V |
| Ambalaj | |
Recenzii (0)
Întreabă
Întrebări și Răspunsuri
0 Întrebări
There are no question found.
Produse asemanatoare
Spot Led Slim Patrat 219x219mm, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Aplicat 18W Negru 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru 12CM DM24005 WT
In stock
Spot LED Panou, 6W, Lumina Rece – Soluție Compactă și Modernă pentru Iluminat Alb
In stock
SPOT LED SLIM PATRAT/24W/4100K 300*300
In stock
Spot LED Premium Alb, Cu Rotire 180 de Grade, 12W – Soluție Modernă cu Lumina Neutră, Model DM3017WH
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Slim patrat 166x166mm, 12W=75W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Negru10W Aplicat 4000K Lumina Neutra DM-WZ-GD609-10W BK
In stock
Spot LED Aplicat 18W Alb 4000k Diametru12CM DM24005-18W BK
In stock
Spot Led Slim Patrat 300x300mm, 24W=200W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 6400K, lumina rece
Out of stock
Spot LED Slim, 9W, Rotund, Lumină Rece – Design Incastrabil pentru Iluminat Eficient Interior
In stock
Spot LED Perete Scara, 6W, 3000K, lumina calda
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticla DM-SPN1429B,negru 1.5W, 1800K-7500K
In stock
Spot Led Slim Patrat 225x225mm, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 280X280X37mm, aplicat, 24W=200W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Slim Patrat 193x193mm, 15W=100W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Negru 12W 4000K Diametru10CM DMWZ-MZ-154 12W BK
In stock
Spot Perete Scara, 2W=18W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Perete Scara, 3W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 2700K, lumina calda
In stock
Spot Led Patrat 220X220X37mm, aplicat, 18W=150W, 6400K, lumina rece
In stock
Spot LED Rotund Incastrat, 36W, Alb – Iluminare Rece și Durabilă pentru Camere Moderne
In stock
Spot led Scara cu senzor din sticlaDM-SPN1429,alb 1.5W, 1800K-7500K
In stock













































































Rating & Review
Inca nu sunt recenzii la acest produs. Ai tu o parere?